Gerbiamas lankytojau.
Susipažinkite su svetainės privatumo politika

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kviečiu susipažinti kaip naudosime Jūsų asmens duomenis.

Elektroninėje parduotuvėje spunka.lt galite įsigyti „Dundulio“ aludarių gaminamo lietuviško craft tipo alaus. Siekiant tinkamai vykdyti el. parduotvės veiklą reikalingi Jūsų asmens duomenys. Mes būsime Jūsų perduodamų duomenų „Valdytoju“ ir rinksime tik būtinus duomenis, reikiamus Jūsų užsakymams aptarnauti. Tų duomenų nėra daug – Jūsų vardas ir pavardė, gyvenamosios vietos adresas ir/arba užsakymo pristatymo vieta, el. pašto adresas, telefono numeris. Tik tiek.

Kodėl mums to reikia?
Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b (tvarkymas siekiant įvykdyti sutartį). Kitaip tariant, o kaip kitaip mes žinosime, kas užsakė alučio ir kur jį pristatyti? Tikrai nerinksime kitų Jūsų asmeninių duomenų, kurie nėra būtini Jūsų užsakymų aptarnavimui.

Kaip ilgai bus saugomi Jūsų duomenys?
Jūsų asmens duomenis saugosime 3 metus nuo paskutinio Jūsų apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje. Arba ištrinsime vos tik Jums išreiškus tokį pageidavimą.

Ką mes taip pat norėtume daryti su Jūsų duomenimis?
Taip pat norėtume naudoti Jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį naujienų ir pasiūlymų siuntimui. Jus būsite pirmieji, kurie sužinos apie „Špunkos“ naujienas . Šia informacija nebūtų dalijamasi su trečiosiomis šalimis ar tvarkoma kitais tikslais ir Jūs galėsite bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškių siuntimo. Jūsų duomenys, kuriuos naudosime tiesioginės rinkodaros tikslams, bus saugomi tol, kol pranešite, kad daugiau nenorite gauti tokio pobūdžio informacijos, arba 3 metus nuo paskutinio apsipirkimo mano parduotuvėje.

Kokios yra Jūsų teisės?
Jei nuspręsite, kad informacija, kurią mes apie Jus tvarkome, yra neteisinga, Jūs galite paprašyti susipažinti su šia informacija arba reikalauti ją ištaisyti. Taip pat turite teisę reikalauti, kad nedelsiant ištrintume turimus Jūsų duomenis (teisė būti pamirštam). Jei pageidaujate pareikšti skundą dėl to, kaip mes tvarkome Jūsų duomenis, galite susisiekti svetainėje spunka.lt pateiktais kontaktais.

Tolesnis apsipirkimas el.parduotuvėje spunka.lt  bus laikomas, kaip Jūsų susipažinimas su asmens duomenų privatumo politika.

Iki pasimatymo!